Loading...

Geriausia pamokų diena

„Žalgirio“ arenoje kovo 15 d. vyko išskirtinė, geriausių ir įdomiausių pamokų diena. Jos metu savo sričių lyderiai vedė įdomiausias pamokas.

Netradicines pamokas vedė istorikas Alfredas Bumblauskas, finansininkė Ingrida Šimonytė, ekonomikos vadovėlio autorė Marija Vyšniauskaitė, kūrybinės agentūros „New!“ kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas, atlikėjas Marijonas Mikutavičius, „Maxima grupės“ generalinis direktorius Dalius Misiūnas, verslininkas Ilja Laursas ir kiti.

Projektą remia Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar”, prisidedantis prie spartesnio švietimo gerinimo Lietuvoje. Jo vadovė Elena Aleknavičienė teigia, kad šio projekto tikslas – įkvėpti ir motyvuoti tiek moksleivius, tiek mokytojus.

„Tikime, kad tokios, neeilinės pamokos, jas vedančios išskirtinės asmenybės įkvėpia, motyvuoja tiek moksleivius, tiek mokytojus. Moksleiviai supranta, kad mokymasis yra ne tik svarbus ir privalomas dalykas, bet ir įdomus procesas. Grįžę į savo klasės suolus žinių jie semsis su dar didesniu noru. Juk mokykloje įgytos žinios ir patirtys yra vienos svarbiausių”, – teigia E. Aleknavičienė.

Fondas „Dabar” remia švietimo projektus, teikia paramą iniciatyvoms, padedančioms užtikrinti visą apimantį ir lygiavertį kokybišką švietimą ir ilgalaikį pokytį. Tarp remiamų projektų: „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“, Nacionalinis diktantas.